امروز : جمعه 29 تیر 1403 بروزرسانی:1403/04/27

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

1:16 PM 1403/04/04 تعداد بازدید: 46

به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات گلستان، نشست مشترك معاون آبزي پروري شيلات استان با مسئول بسيج علمي پژوهشي و فناوري سپاه نينوا و مسئول مركز تحقيقات شهيد فخري زاده در محل معاونت آبزي پروري اداره كل شيلات گلستان برگزار شد.
هدف از برگزاري اين نشست استفاده از ظرفيت علمي و پژوهشي مراكز مذكور در گره گشايي از مسائل و چالش هاي فني آبزي پروري و هم افزايي و كمك به توسعه پايدار آبزي پروري استان عنوان شد.
در اين نشست دكتر نصيري، معاون آبزي پروري شيلات گلستان، به بيان ظرفيت هاي آبزي پروري، مسائل و چالش هاي جاري و پيش رو در توسعه پايدار آبزي پروري استان پرداخت و بر تعامل سازنده و استفاده از تمامي ظرفيت هاي علمي و پژوهشي تاكيد كرد. وي همچنين آمادگي شيلات استان را جهت همكاري هاي همه جانبه با مراكز تحقيقاتي مذكور اعلام كرد.
سرهنگ تجري، مسئول بسيج علمي پژوهشي و فناوري سپاه نينوا استان گلستان، و مهندس محمد نژاد، مسئول مركز تحقيقات شهيد فخري زاده، از مجموعه سازمان علمي، پژوهشي و فناوري استان گلستان، در اين نشست آخرين پيگيري ها و اقدامات انجام شده در خصوص طرح رفع مشكل پروفايل يوني آب درياي خزر جهت كمك به تكثير و توليد پست لارو در استان را تشريح نمودند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)