امروز : سه شنبه 7 آذر 1402 بروزرسانی:1402/09/06

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

1:04 PM 1402/08/22 تعداد بازدید: 54

به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات گلستان ، در اولين جلسه شوراي فرهنگي كه با حضور حجت الاسلام نوري سرپرست نمايندگي ولي فقيه در اداره كل،محمدي مسئول ستاد اقامه نماز استان، حجه الاسلام محمودي از اداره كل تبليغات اسلامي، عبدالهي فر از اداره كل فرهنگي، اجتماعي استانداري و اعضاء شوراي فرهنگي در سالن اجتماعات شهيد قاسم سليماني اداره كل شيلات گلستان برگزار شد، نقش فرهنگ در جامعه و ضرورت موضوعات فرهنگي مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
در اين جلسه، سرپرست نمايندگي ولي فقيه در اداره كل شيلات گلستان با اشاره به اهميت نقش فرهنگ در جامعه، گفت: «فرهنگ، پايه و اساس هر جامعه اي است و نقش مهمي در شكل گيري شخصيت افراد و جامعه دارد. بنابراين، ضرورت دارد كه در ادارات و سازمان ها نيز به موضوعات فرهنگي توجه ويژه اي شود.»
در ادامه جلسه، محمدي مسئول ستاد اقامه نماز استان نيز به بيان موضوعات مهم در حوزه نماز و مهدويت به آيات قرآن كريم در خصوص اهميت نماز اشاره كرد و افزود: «يكي از مهم ترين موضوعات فرهنگي، نماز است. نماز، ركن دين و عاملي مهم در تربيت افراد و جامعه است. بنابراين، بايد تلاش كنيم تا فرهنگ نماز را در جامعه نهادينه كنيم.»
در پايان اين نشست، تمامي اعضاء شوراي فرهنگي اداره كل شيلات گلستان در خصوص موضوع فلسطين و ضرورت حمايت از مردم غزه، مسائل و مشكلات اجتماعي و حجاب و عفاف و همچنين در حوزه خانه و خانواده و تاثير فرهنگ غرب بر جامعه و... مباحثي مطرح كردند و پيرامون آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)