امروز : سه شنبه 7 آذر 1402 بروزرسانی:1402/09/06

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

12:15 PM 1402/08/13 تعداد بازدید: 79

به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات گلستان طي چندمين نشست ناظرين پره استان كه با حضور معاون صيد و بنادر ماهيگيري و رؤساي گروه معاونت صيد در اداره كل شيلات گلستان برگزار شد، موضوعات پيرامون صيد و صيادي بررسي شد.
در اين نشست دكتر يحيايي معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات گلستان نظارت دقيق و مستمر بر فعاليت صيادان و جمع آوري آمار صيد را يكي از وظايف اصلي ناظرين پره دانست و افزود : نظارت بر فعاليت هاي صيادي از لحاظ زمان، مكان و نيز رعايت استاندارد چشمه هاي تور و همچنين جلوگيري از صيد گونه هاي «ممنوع الصيد» و رهاسازي ماهيان غير استاندارد از وظايف اصلي ناظرين شركت هاي تعاوني محسوب مي شود.
همچنين، مهندس قرباني رئيس گروه امور صيد نيز با اشاره به ارائه به موقع گزارش روزانه آمار صيد به اداره كل شيلات گلستان را يكي از وظايف مهم ناظرين برشمرد و افزود تمام ناظرين موظف هستند دستورالعمل ها و مقررات صيد و صيادي را در زمان فعاليت هاي صيادي به نحو احسن اعمال و نتيجه را به معاونت صيد استان منعكس نمايند.
در ادامه اين نشست ، دكتر رابعه ضيايي رئيس گروه پايش و بهسازي منابع دريايي به اهميت مشاركت شركت هاي تعاوني صيادي پره در طرح كمك به تكثير طبيعي آبزيان اشاره كرد و گفت : جامعه صيادي ميبايست با رعايت دستورالعمل هاي صيد نقش خود را به درستي در تامين ماهيان مولد و بازسازي ذخاير ارزشمند درياي خزر ايفا كنند.
وي همچنين با اشاره به فعاليت  تعاوني هاي صيد پره در استان گلستان خاطرنشان كرد، ناظرين پره ميتوانند با نظارت دقيق و مستمر نقش به سزايي در موفقيت طرح مذكور داشته باشند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)