امروز : سه شنبه 7 آذر 1402 بروزرسانی:1402/09/06

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

12:23 PM 1402/06/22 تعداد بازدید: 112


همزمان با ايام پاياني ماه صفر و رحلت جانگذار حضرت محمد مصطفي (ص)، شهادت اما حسن مجتبي (ع) و امام رضا (ع)، مراسم عزاداري با حضور مدير كل و كاركنان شيلات گلستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات گلستان، در اين مراسم كه با قرائت زيارت پرفيض عاشورا همراه بوده است، مهندس بادلي رئيس اداره حراست شيلات استان به نوجه خواني و مداحي در وصف اين ايام پرسوز و گذاز پرداخت.
همچنين در ادامه اين مراسم محمدرضا ديلمي راد رئيس اداره بازرسي و رسيدگي به شكايات شيلات استان با اشاره به فضائل اربعين حسيني و آيه شريفه قرآن در رابطه با فلسفه بعثت انبياء ، گفت: به نقل از قرآن كريم اخلاق نيكو و اسوه حسنه بودن پيامبر عظيم الشان اسلام، از مهمترين دلايل مبعوث شدن ايشان مي باشد.
وي در پايان در خصوص فضائل و بركات زيارت و پياده روي اربعين حسيني خاطر نشان كرد: از مهم ترين ويژگي هاي اربعين حسيني مي توان به بزرگترين اجتماع بشري، حركتي فرامذهبي، پيام رسان وحدت و نشانه اي براي مقاومت در برابر ظلم اشاره كرد.
گفتني است اين مراسم با حضور جمعي از كاركنان شيلات استان، با نوحه سرايي، سينه زني و قرائت زيارت عاشورا در محل نمازخانه اداره كل برگزار شد.


فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)