امروز : سه شنبه 7 آذر 1402 بروزرسانی:1402/09/06

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

8:30 AM 1402/06/02 تعداد بازدید: 98  مديركل شيلات گلستان در پيامي فرا رسيدن هفته دولت را به تمامي دولتمردان، مردم شريف گلستان و خصوصا پرسنل خدوم و زحمتكش شيلات گلستان تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات گلستان متن كامل پيام دكتر اسماعيل جباري به شرح زير است ؛

بسم الله الرحمن الرحيم 
هفته دولت يادآور غيور مرداني است كه در مسير خدمت به مردم توانستند تصويري مثال زدني از خدمت گذاري را به منصه ظهور گذارند.

شهيدان رجايي و باهنر همواره در مسير رشد و اعتلاي كشور عزيزمان ايران گام برداشتند و سرانجام در همين مسير نيز جان خود را فداي اين آب و خاك كردند . 
  دولت سيزدهم به عنوان دولتي مردمي، جهادي و انقلابي پاي در عرصه خدمت صادقانه به مردم گذاشته است كه با بهره گيري از توانمندي هاي فرزندان دلسوز اين سرزمين، توانسته است گام هاي موثري در مسير رشد و پيشرفت بردارد.
بي ترديد كارمندان به عنوان قشري خدوم و تلاش گر نقشي تاثيرگذار در افزايش بهره وري و بهبود شاخص هاي توسعه دارند و حمايت از آنان نيز زمينه ساز ارتقا كيفيت خدمات خواهد شد.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي دولت خصوصا شهيدان رجايي و باهنر فرارسيدن هفته دولت را به تمامي دولتمردان، مردم شريف استان خصوصاً تلاشگران عرصه شيلات و آبزي پروري و خانواده بزرگ شيلات گلستان تبريك عرض مي نمايم و اميدوارم در سايه تلاش جمعي شاهد ارتقاء ظرفيت هاي توليد، اشتغال زايي، خدمت رساني و بهبود وضعيت اقتصادي باشيم. 


                                                                              اسماعيل جباري
                                                                        مديركل شيلات گلستان

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)