7:21 AM 1398/04/06 تعداد بازدید: 191

  برگزاری نشست مشترک مدیر کل شیلات و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان

 

نشست مشترک مدیر کل شیلات گلستان و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، برگزار شد.


 

نشست مشترک مدیر کل شیلات گلستان و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان، طی این نشست مهندس سید جواد قدس علوی، گزارشی از روند امدادرسانی شیلات استان در حادثه سیل اخیر به هم استانی های سیل زده ارائه نمود و عنوان کرد: در حادثه سیل استان، کلیه پرسنل و تجهیزات اداره کل شیلات گلستان، به خصوص پرسنل و تجهیزات یگان حفاظت این اداره کل، از نخستین ساعات وقوع سیل  تا پایان حادثه در حال خدمت رسانی به هم استانی های عزیز  و مصیبت دیده بودند و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.

وی خاطر نشان کرد: اداره کل شیلات گلستان سعی نمود در شرایط بحرانی سیل ، با کمک هایی از جمله جابجایی مردم سیل زده، تامین، پخت و توزیع غذا و نان، در اختیار قرار دادن تجهیزاتی همچون قایق های موتوری، لودر، کاترساکشن، بولدوزر و ... ، سهم کوچکی در رفع و فروکش نمودن بحران سیل استان داشته باشد.

همچنین دکتر هروی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این جلسه از زحمات مدیر کل و پرسنل شیلات استان در امر امداد رسانی سیل قدردانی نمود و تصریح کرد: اداره کل شیلات ، از جمله اداراتی بوده است که در طول مدت امدادرسانی ها، از طرق مختلف اعم از ارسال تجهیزات و نیرو، دوشادوش مردم حادثه دیده و جمعیت هلال احمر استان بوده است که این امر شایسته قدردانی و سپاس می باشد.

گفتنی است در این نشست در خصوص امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره کل شیلات گلستان و جمعیت هلال احمر استان، توافق بعمل آمد و مقرر گردید در آینده نزدیک تفاهم نامه ای با موضوعاتی از قبیل آموزش نیروهای یگان حفاظت شیلات، استفاده از ظرفیت های دو دستگاه جهت ماموریت های امداد و نجات، امکان سنجی تجهیزات و امکانات جهت پیشگیری از بحران و حوادث، قرار دادن قایق های یگان حفاظت شیلات استان در اختیار جمعیت هلال احمر استان در صورت وقوع حوادث و ... به امضای مدیران دو دستگاه برسد


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان