بیانیه سطح خدمات

پورتال اداره کل استان گلستان یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که از چندین صفحه متنوع تشکیل یافته است. این تارنما قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از سایت تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

 • تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از سایت
 • اداره کل استان گلستان تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

 •  لینک به سایت های دیگر
 • پورتال اداره کل استان گلستان ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. سایت های لینک داده شده از درون این سایت ، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی گیریم. اداره کل استان گلستان این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

 • عدم استفاده نامشروع یا ممنوع
 • جهت استفاده از تارنمای اداره کل استان گلستان شما متعهد می شوید که تحت هیچ شرایطی از سایت ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما مجاز به استفاده از سایت اداره کل استان گلستان تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن سایت، ایجاد اختلال در ظاهر آن و ... شود، نمی باشید.

 • استفاده از امکانات ارتباط جمعی
 • تارنمای اداره کل استان گلستان ممکن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو، سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

  بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران.

  انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع.

  بارگذاری فایل ها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین سایت مغایرت داشته باشد.

  بارگذاری فایل هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

  تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در سایت.

  رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.

  توزیع فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود.

  محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی سایت.

  برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

 • آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات
 • اداره کل استان گلستان هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین سایت را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف سایت نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای سایت حذف نماییم.

  اداره کل استان گلستان این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در سایت می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در سایت را ویرایش، ارسال  یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از وب سایت حذف نماید.

  برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در سایت ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

  شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.

 • رفع مسئولیت
 • اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سایت ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین اداره کل استان گلستان و یا تولید کنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.

 • در دسترس بودن
 • تارنمای اداره کل استان گلستان مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی  از طریق " ارسال پیشنهادات" می باشد. در این قسمت شما میتوانید، بصورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

  به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

  تارنمای اداره کل استان گلستان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

  بیانیه حریم خصوصی
  بيانيه سطح خدمات
  سند راهبرد مشارکت
  RSS
  سروش رسانه
  بروزرسانی:1398/05/31
  شنبه 2 شهریور 1398

  كليه حقوق اين پورتال محفوظ مي باشد

  طراحی، اجرا و پشتيبانی: سازمان شيلات ايران
  آدرس:استان گلستان-گرگان-بلوار شهید شکاری-اداره کل شیلات گلستان
  تلفن: 01732339326-8
  فکس: 01732339315
  ایمیل: info@mail.fisheries.ir
  نظرسنجی سایت
  آمار بازدید
  690449 : کل
  0 : ماه
  0 :امروز
  28 :جاری