12:06 PM 1397/09/20 تعداد بازدید: 208

  برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی اداره کل شیلات گلستان

 

جلسه شورای برنامه ریزی اداره کل شیلات گلستان با حضور مدیر کل، معاونین، روسای ادارت و مراکز شهرستان های استان برگزار شد.


 

جلسه شورای برنامه ریزی اداره کل شیلات گلستان با حضور مدیر کل، معاونین، روسای ادارت و مراکز شهرستان های استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان مهندس سید جواد قدس علوی در خصوص ارزیابی مدیران خاطر نشان کرد: ارزیابی مدیران براساس جذب تسهیلات، اعتبارات و تنوع طرح هایی است که در دستور کار قرار می گیرد. بنابراین مدیران مراکز باید در جلسات اداری شهرستان خود به انعکاس طرح ها و تسهیلاتی که از سوی شیلات به متقاضیان پرداخت می شود بپردازند.

وی با تاکید بر آموزش نیروی انسانی بیان داشت:در حال حاضر برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران، کارشناسان و کارگران فعال در مجتمع میگو گمیشان در حال انجام است. زیرا معتقدیم آموزش نیروی انسانی سبب تسریع در رسیدن به اهداف می گردد.

مدیر کل شیلات استان تلاش شهرستان ها را در کاهش هزینه های غیر پرسنلی مهم دانست و تصریح کرد: مراکز شهرستان ها سعی در کاهش هزینه های غیر پرسنلی داشته باشند تا بتوانیم در پایان سال هزینه ها را در حد اعتبارات برآورد نماییم.

مهندس قدس علوی افزود: علیرغم مشکلات به وجود آمده در فصل برداشت میگو امسال توانستیم با تولید 2590 تن میگو از برنامه پیش بینی شده که 2500 تن بوده است پیشی بگیریم که تولید میگو در استان 65 درصد رشد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

وی در خصوص میزان تولید ماهیان گرمابی و سردابی در سال گذشته خاطر نشان کرد: در سال 96 میزان 14 هزار و 168 تن ماهی گرمابی و 780 تن ماهی سردابی در استان تولید شده است که پیش بینی می شود در سال جاری این ارقام در زمینه تولید ماهیان گرمابی به 15 هزار تن و ماهیان سردابی به حدود 900 تن ارتقا یابد.

همچنین در این جلسه  معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان با اشاره به آغاز فصل صید از 15 مهر ماه سال جاری اظهار کرد: تاکنون 92 تن ماهی استخوانی توسط 15 شرکت تعاونی صیادی صید شده گونه کفال با میزان  80 تن ، صید غالب امسال بوده است.

گفتنی است مدیر کل شیلات گلستان در پایان جلسه از جمعی از کارکنان شیلات با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان