9:06 AM 1397/09/12 تعداد بازدید: 94

  شرایط ایده آل سواحل گلستان جهت پرورش ماهی در پن

 

مدیر کل شیلات استان گفت: سواحل استان گلستان شرایط بسیار ایده الی برای پرورش ماهی در پن را داراست و ما در این امر در کشور پیشرو هستیم.


 

مدیر کل شیلات استان گفت: سواحل استان گلستان شرایط بسیار ایده الی برای پرورش ماهی در پن را داراست و ما در این امر در کشور پیشرو هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان مهندس سید جواد قدس علوی با اعلام این خبر بیان داشت: به جرات می توان گفت پاکترین مراکز تولید ماهیان سردابی کشور در استان گلستان وجود دارد و از همین رو متقاضیان پرورش ماهی در قفس و پن می توانند با اطمینان کامل بچه ماهی مورد نیاز خود را از داخل استان تامین نمایند.

وی تصریح کرد: مطالعات اولیه سایت پشتیبان پن و قفس و اسکله شناور به اتمام رسیده است و در آینده نزدیک کار احداث آن آغاز خواهد شد. اعتبارات لازم برای این بخش نیز با از بخش اعتبارات ملی با تایید معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران تامین خواهد شد.

مدیر کل شیلات گلستان در پایان با بیان اینکه پرورش دهندگان ما باید شرایط تولید خود را متناسب با بازارهای جهانی پیش ببرند، اظهار کرد: وقتی تولید در کشور بالا می رود راهی به جز صادرات باقی نمی ماند و صادرات هم ارزآوری و رشد اقتصادی کشور را به دنبال خواهد داشت. از تمامی پرورش دهندگان استان می خواهیم که تولید خود را براساس استاندارد بازارهای جهانی پیش ببرند تا در زمینه صادرات آسان این تولید مشکلی به وجود نیاید.

 


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان