2:51 PM 1397/09/05 تعداد بازدید: 241

  برگزاری مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته بسیج در اداره کل شیلات گلستان

 

همزمان با ولادت پیامبر مکرم اسلام، امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته بسیج مراسم جشنی در محل نمازخانه اداره کل شیلات استان برگزار شد.


 

همزمان با ولادت پیامبر مکرم اسلام، امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته بسیج مراسم جشنی در محل نمازخانه اداره کل شیلات استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان، در این مراسم که با حضور مدیر کل و جمعی از کارمندان این اداره برگزار شد، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تبریک به مناسبت میلاد خجسته پیامبر اکرم و امام جعفر صادق و پاسداشت مقام بسیج و بسیجی گفت: در دنیای امروز بسیجیان و مدافعان حرم ثابت کردند که روحیه و تفکر بسیجی در بین جوانان و مردم ایران همچنان پابرجاست و در اثبات رشادت های آنان همین بس که گروه ملعون داعش را به ورطه نابودی کشاندند.

سرهنگ پاسدار صفر معراجی اظهار کرد: اگر شهدای مدافع حرم نبودند شاید امروز خون های زیادی از مردم ایران می ریخت و به واقع می توان گفت هدف  استکبار از تشکیل داعش شکست ایران و نابودی جمهوری اسلامی بوده است.

لازم به ذکر است  در ادامه این جشن یکی از مداحان اهل بیت در وصف نبی مکرم اسلام و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) به مداحی پرداخت.

گفتنی است پس از پایان این مراسم جمعی از بسیجیان اداره کل شیلات استان طی یک اردوی یکروزه، به بازدید از مرکز تکثیر و بازسازی ذخایر ماهیان خاویاری شهید مرجانی پرداختند و از روند پیشرفت و تکثیر ماهیان خاویاری در این مرکز دیدن کردند.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان