امروز : چهارشنبه 8 آذر 1402 بروزرسانی:1402/09/06

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

4:52 PM 1402/08/17 تعداد بازدید: 64

به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات گلستان دوره آموزشي حوزه خانواده و جمعيت با حضور حجه الاسلام سايري مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان جهاد كشاورزي استان و حجه الاسلام اميرشاهي رئيس اداره آموزش عقيدتي حوزه نمايندگي ولي فقيه سازمان جهاد در محل سالن جلسات شهيد سليماني اداره كل شيلات برگزار كرد.
اين دوره آموزشي در سه جلسه با موضوعات «جريان شناسي تحولات جمعيتي»، «فرزندآوري و تربيت» و «مديريت اقتصاد و فرزندآوري» برنامه ريزي و برگزار شده است.
در دوره اول اين سلسله جلسات كه با موضوع «جريان شناسي تحولات جمعيتي» برگزار شد، حجه الاسلام سايري به بررسي گزارشات نگران كننده سازمان ملل در مورد آينده جمعيت جهان پرداخت. وي همچنين كاهش شديد نرخ ناباروري در بين خانواده هاي ايراني و وارونه شدن هرم سني ايرانيان را مورد بحث قرار داد.
در دوره دوم كه با موضوع «فرزندآوري و تربيت» برگزار شد، به بحث فرزند پروري قبل از اقدام به فرزندآوري پرداخته شد و بر اهميت آموزش هاي قبل از فرزندآوري تاكيد شد.
دوره سوم نيز با موضوع «مديريت اقتصاد و فرزندآوري» برگزار شد و حجه الاسلام اميرشاهي پيرامون احاديث مربوط به پدر و مادر پاكدامن و تفسير سوره هايي از قرآن از حيث خانواده و والدين طيب و آيه تطهير و آيه مباهله صحبت كرد.
در پايان اين دوره آموزشي، شركت كنندگان و پرسنل شيلات استان با موضوعات مهمي در حوزه خانواده و جمعيت آشنا شدند و با مدرسين دوره ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)