9:15 AM 1398/02/17 تعداد بازدید: 108

  دستگیری صیادان غیر مجاز توسط نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان

 

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان گفت: نیروهای یگان حفاظت شیلات استان طی عملیاتی 2 صیاد غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کردند.


 

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان گفت: نیروهای یگان حفاظت شیلات استان طی عملیاتی 2 صیاد غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان، سرهنگ پاسدار غلامرضا شفائی زاده با اعلام این خبر اظهار کرد:در این عملیات که در منطقه چالاشت اجرا شد یک دستگاه قایق موتوری، 3 شاخه لنگر، 1 عدد پارو  کشف و ضبط شد.

وی گفت: همچنین در ادامه این عملیات مامورین یگان حفاظت شیلات استان در کانال شهر روبروی گمیشان، 2 صیاد غیر مجاز را به همراه یک دستگاه قایق موتوری، 2 کیلوگرم ماهی استخوانی از نوع سفید و کفال، 10 رشته دام غضروفی و 2 شاخه لنگر را شناسایی و دستگیر نمودند.

وی افزود: در این عملیات تعداد 170 دام غضروفی و 2 شاخه لنگر بلاصاحب جمع آوری و تحویل پایگاه آشوراده گردید. همچنین تعداد 14 قطعه ماهی غضروفی به صورت زنده از دام ها جدا و در دریا رهاسازی شد.

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان در ادمه بیان داشت: طی یک مرحله گشت دریایی توسط 3 فروند شناور گلف جهت حفاظت از دامهای خاویاری و مقابله با صیادان غیر مجاز در منطقه چالاشت، مامورین این یگان توانستند 2 صیاد غیر مجاز دیگر را به همراه یک دستگاه قایق موتوری و 5 رشته دام فلسدار را شناسایی و دستگیر نمایند.

وی گفت: در ادامه این عملیات تعداد 55 رشته دام فلسدار توسط نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان جمع آوری و تحویل پایگاه آشوراده داده شد.

سرهنگ شفائی زاده در پایان اظهار کرد: متهمین دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی قضایی به دادسرای شهرستان بندرترکمن و گمیشان معرفی شدند.

 


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان