8:16 AM 1398/02/09 تعداد بازدید: 89

  اجرای عملیات نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان جهت حفاظت از دامهای خاویاری

 

نیروهای یگان حفاظت شیلات استان جهت مقابله با صیادان غیر مجاز و حفاظت از دام های خاویاری  عملیات اجرا کردند.


 

نیروهای یگان حفاظت شیلات استان جهت مقابله با صیادان غیر مجاز و حفاظت از دام های خاویاری  عملیات اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان، فرمانده یگان حفاظت شیلات استان با اعلام این خبر گفت: این عملیات در حوزه های استحفاظی آشوراده، چالاشت و خواجه نفس انجام شد و مامورین این یگان توانستند 5 صیاد غیر مجاز را شناسایی کنند که پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرای شهرستان بندرترکمن انتقال داده شد.

سرهنگ پاسدار غلامرضا شفائی زاده در ادامه بیان داشت:در این عملیات دو دستگاه قایق موتوری، یک فروند بدنه فایبر گلاس لگنی، تعداد 3 قطعه ماهی استخوانی به وزن 2 کیلوگرم از نوع سفید، سه دستگاه جی پی اس، 80 لیتر بنزین غیرمجاز، دو شاخه لنگر و 2 عدد پارو  از متهمین  کشف و ضبط شد.

وی در ادامه گفت: همچنین در ادامه این عملیات مامورین یگان حفاظت شیلات استان تعداد 150 رشته دام فلسدار بلاصاحب را جمع آوری کرده و به پایگاه آشوراده انتقال دادند.

فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان با اشاره به اجرای عملیاتی دیگر از سوی نیروهای این یگان خاطرنشان کرد: در عملیاتی دیگر در حوزه خواجه نفس مامورین توانستند 2 صیاد غیر مجاز به همراه یک دستگاه قایق موتوری، یک دستگاه جی پی اس، 4 کیلوماهی استخوانی از نوع سفید و تعداد 20 رشته دام فلسدار را شناسایی نمایند.

وی افزود: در ادامه این عملیات نیز تعداد 270 رشته دام فلسدار و 3 شاخه لنگر بلاصاحب جمع آوری و تحویل پایگاه آشوراده دهند. همچنین 16 قطعه ماهی غضروفی به صورت زنده از دامها جدا و در دریا رهاسازی گردید.

سرهنگ شفائی زاده در پایان اظهار کرد: متهمین دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی قضایی به دادسرای شهرستان بندرترکمن معرفی شدند.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان