12:52 PM 1398/01/29 تعداد بازدید: 280

  پیاده روی همگانی کارکنان شیلات گلستان به مناسبت هفته جوان

 

همزمان با  هفته جوان و گرامیداشت تولد حضرت علی اکبر (ع)پیاده روی همگانی با حضور مدیر کل، معاونین و کارکنان اداره کل شیلات گلستان برگزار شد.


 

همزمان با  هفته جوان و گرامیداشت تولد حضرت علی اکبر (ع)پیاده روی همگانی با حضور مدیر کل، معاونین و کارکنان اداره کل شیلات گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل شیلات گلستان، مهندس سید جواد قدس علوی مدیر کل شیلات استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته جوان گفت:  هدف از برگزاری این پیاده روی همگانی ایجاد روحیه سرزندگی و سلامتی کارکنان بوده است و مشارکت همکاران در این پیاده روی زمینه شادابی و شور و نشاط اجتماعی را به همراه داشت که امیدواریم تکرار این برنامه ها باعث افزایش روحیه و همچنین بالابردن راندمان کاری نیز گردد.

مدیر کل شیلات گلستان با اشاره به اهمیت دوران جوانی تصریح کرد: جوانی موهبتی الهی و ثروتی باارزش و گرانبهاست که تنها می توان در ازای دریافت بهشت آن را از دست داد. اینکه در زمان جنگ تحمیلی حتی یک وجب از خاک سرزمین مان به دست دشمن نیفتاد از همت جوانانی بود که جان بر کف به میدان آمده بودند و در راه مملکت خویش جوانی خود را فدا کردند.

وی افزود:قشر جوان پرانرژی، اهل ریسک، نترس و دارای آروزهای بزرگ است و کشوری که دارای هرم جمعیتی بر روی دامنه جوانی است یقینا کشور ثروتمندی است.

مدیر کل شیلات گلستان در پایان خاطرنشان کرد:  امید است تمام جوانان ما با سر مشق قرار دادن رفتار و کردار حضرت علی اکبر (ع) در زندگی، فرجامی نیک را برای خود رقم زنند.

گفتنی است این پیاده روی همگانی در مسیر جنگل ناهارخوران گرگان به سمت تپه نورالشهدا و با حضور جمعی از کارکنان اداره کل شیلات گلستان برگزار شد.

 


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان