10:47 PM 1398/03/09 تعداد بازدید: 292

  مدیر کل شیلات گلستان در جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان یگان حفاظت منابع؛ حفاظت از ذخایر و منابع آبزی دریا وظیفه همگانی است

 مدیر کل شیلات گلستان با بیان اینکه همه از مواهب دریا بهره مند می شوند، اظهار کرد: حفاظت از ذخایر و منابع آبزی دریا وظیفه همگانی است و مردم باید به عنوان همیار در کنار نیروهای یگان حفاظت شیلات در محافظ از این ذخایر کوشا باشند.

 مدیر کل شیلات گلستان با بیان اینکه همه از مواهب دریا بهره مند می شوند، اظهار کرد: حفاظت از ذخایر و منابع آبزی دریا وظیفه همگانی است و مردم باید به عنوان همیار در کنار نیروهای یگان حفاظت شیلات در محافظ از این ذخایر کوشا باشند. به گزارش روابط عمومی شیلات استان گلستان، مهندس سید جواد قدس علوی در جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان یگان حفاظت منابع این اداره کل در یگان حفاظت منابع پایگاه آشوراده ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی نیروهای این مجموعه تصریح کرد: با توجه به اینکه در هفته های آتی رهاسازی بچه ماهیان استخوانی و خاویاری در رودخانه های استان آغاز می شود، باید حفاظت و پاکسازی رودخانه ها از دام های غیر مجاز مورد توجه باشد. وی افزود: اقدامات یگان حفاظت در امداد رسانی به سیلزدگان استان شایسته تقدیر است و این اتفاق نشان داد مجموعه شیلات گلستان همچون همیشه در سختی ها و گرفتاری ها در کنار مردم استان است. مدیر کل شیلات گلستان با بیان اهمیت آمادگی جسمانی و نظم در مجموعه یگان حفاظت، گفت: با توجه به مواجه نیروهای یگان با صیادان غیرمجاز باید انظباط و سلامت اداری مورد نظر باشد. همچنین در این جلسه پرسش و پاسخ، سرهنگ غلامرضا شفایی زاده، فرماده یگان حفاظت منابع شیلات استان با تاکید بر استفاده از ظرفیت های ساحل نشینان جهت حفاظت و بازسازی ذخایر ، تصریح کرد: می توانیم با استفاده از همیاری مردمی کمک شایانی به صید و صیادی و در نتیجه اقتصاد استان داشته باشیم لازم به ذکر است در این نشست صمیمانه تعدادی از پرسنل یگان حفاظت مسائل و دغدغه های خود را با مدیر کل شیلات گلستان در میان گذاشتند.

گفتنی است این مراسم با مرثیه خوانی و نوحه سرایی در وصف امیرالمومنین، سخنرانی حجت الاسلام احمدنیا در خصوص ویژگی ها و زندگینامه حضرت علی (ع) و ضیافت افطاری همراه بوده است.تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی اداره کل شیلات گلستان